3 Liga - północ - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Klasyfikacje indywidualne
Końcowa Klasyfikacja Indywidualna - III Liga - Grupa Północna
 1. Grzegorz Jugowiec
 2. Andrzej Kiera
 3. Tomasz Jasik
 4. Tomasz Kłodawski
 5. Michał Machelski
 6. Jerzy Pniak
 7. Damian Malik
 8. Rafał Krawczyk
 9. Piotr Wilk
10. Daniel Chrost
11. Krzysztof Koźluk
12. Paweł Nowak
13. Ryszard Widurski
14. Adam Kopeć
15. Artur Pierzchała
16. Henryk Tkaczyk
17. Krzysztof Brzezina
18. Kazimierz Goliński
19. Zbigniew Męcik
20. Radosław Doman
21. Sławomir Wawryło
22. Rafał Walasz
23. Zdzisław Błaszków
24. Piotr Ulman
25. Aleksander Barton
26. Wojciech Żywiołek
27. Marek Kusiak
28. Marcin Konopka
29. Jacek Brzozowski
30. Marcin Labus
31. Zbigniew Jaworski
32. Marcin Fiedor
33. Piotr Kuc
34. Jacek Brzeski
35. Bogusław Kozak
36. Adam Seredyński
37. Krzysztof Knapek
38. Magdalena Reinsz
39. Sławomir Pietras
40. Wojciech Szeląg
41. Krystian Gadomski
42. Dawid Mendyka
Bartek Siemianowice
Bartek Siemianowice
Piast Ożarowice
Bartek Quatro Team Siemianowice
TTS Millenium Myszków
TKKF Aut Łagisza Będzin
Bartek Quatro Team Siemianowice
TKKF III Chorzów
Bartek Siemianowice
Bartek Quatro Team Siemianowice
Piast Ożarowice
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS IV Chorzów
TKKF III Chorzów
Piast Ożarowice
Piast Ożarowice
TKKF III Chorzów
TTS Millenium Myszków
UKS IV Chorzów
TTS Millenium Myszków
TKKF IV Chorzów
TKKF Aut Łagisza Będzin
TKKF IV Chorzów
Piast Ożarowice
TTS Millenium Myszków
TKKF Aut Łagisza Będzin
TTS Millenium Myszków
TKKF Aut Łagisza Będzin
Bartek Quatro Team Siemianowice
TTS Millenium Myszków
TKKF Aut Łagisza Będzin
UKS IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
KKF IV Chorzów
TKKF IV Chorzów
UKS IV Chorzów
UKS IV Chorzów
TKKF Aut Łagisza Będzin
Bartek Quatro Team Siemianowice
UKS IV Chorzów
UKS IV Chorzów
19
18
16
15
15
13
13
13
13
12
11
11
9
8
8
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
21
21
21
20
20
17
20
21
21
21
19
19
17
19
21
8
12
21
13
16
7
20
5
8
3
8
1
1
1
1
2
2
2
9
11
15
17
1
1
1
3
5
Końcowa Klasyfikacja Gry podwójnej - III Liga - Grupa Północna
 1. ?
?


?

Wróć do spisu treści