1 Liga - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Klasyfikacje indywidualne
Końcowa Klasyfikacja Indywidualna - I Liga
 1. Mariusz Koczyba
 2. Sebastian Krupa
 3. Rafał Wójcik
 4. Marek Szafarczyk
  5. Piotr Zemła
  6. Piotr Wiciok
 7. Paweł Gąsiorski
 8. Roman Wiża
 9. Marek Kaczorek
10. Grzegorz Jurowicz
11. Mariusz Baron
12. Adam Noparlik
13. Zbigniew Olszyna
14. Marcin Krause
15. Zbigniew Desperak
16. Andrzej Wnęk
17. Robert Kostępski
18. Marian Lebek
19. Janusz Sokołowski
20. Stanisław Szydło
21. Marcin Woźniczka
22. Artur Żmijewski
23. Krzysztof Schaniel
24. Andrzej Adamczak
25. Mariusz Cyrta
26. Mariusz Adamus
27. Piotr Boryszko
28. Ryszard Maraszkiewicz
29. Krzysztof Piwowarski
30. Zbigniew Rodek
31. Wacław Suchecki
32. Piotr Biskup
33. Zbigniew Mrozik
34. Robert Świetlik
35. Mirosław Katolik
36. Grzegorz Wichowski
37. Paweł Stefanów
38. Dawid Bartuś
39. Grzegorz Mazur
40. Michał Klejnot
41. Robert Klafczyński
42. Mirosław Kapica
43. Ryszard Stawiarz
44. Rafał Opozda
45. Stefan Miszka
46. Roman Termin
47. Roman Rudzki
48. Andrzej Koźluk
49. Jarosław Krasowski
50. Jacaszek Mariusz
51. Iwona Ogońska
ALTS Poczesna
UKS Chorzów
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
LKS Wilki Wilcza
ALTS Poczesna
KTS Gliwice
KTS Gliwice
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak Mikołów
UKS Chorzów
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
ALTS Poczesna
ALTS Poczesna
UKS Wolej Ruda Śląska
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
MOSiR Czeladź
UKS Huragan Sosnowiec
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
MOSiR Czeladź
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
ALTS Poczesna
UKS Huragan Sosnowiec
UKS Wolej Ruda Śląska
KTS Gliwice
UKS Huragan Sosnowiec
UKTS Sokół Orzesze
LKS Wilki Wilcza
UKTS Sokół Orzesze
MOSiR Czeladź
UKS Huragan Sosnowiec
LKS Wilki Wilcza
KTS Gliwice
LKS Strażak Mikołów
KTS Gliwice
UKTS Sokół Orzesze
LKS Strażak Mikołów
LKS Strażak Mikołów
LKS Wilki Wilcza
KTS Gliwice
UKS Wolej Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
MOSiR Czeladź
LKS Wilki Wilcza
LKS Wilki Wilcza
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
46
45
39
37
38
34
31
31
30
28
25
23
23
22
21
21
21
20
19
18
17
16
15
15
15
14
14
14
13
13
12
12
11
10
10
7
6
6
5
4
3
2
1
1
1
1
1
1
1
0
0
54
53
54
51
35
39
35
49
48
54
39
33
51
35
27
28
49
30
51
18
41
49
22
33
41
18
51
51
15
47
15
54
50
45
46
11
8
12
6
43
3
6
1
1
2
3
17
24
33
3
6

Końcowa Klasyfikacja Gry podwójnej - I Liga
 1. Wójcik Rafał / Noparlik Adam
 2. Gąsiorski Paweł / Koczyba Mariusz
 3. Wojcik Rafał / Krupa Sebastian
 4. Szafarczyk Marek / Baron Mariusz
 5. Lebek Marian / Krause Marcin
 6. Zemła Piotr / Wiża Roman
 7. Sokołowski Janusz / Żmijewski Artur
 8. Suchecki Wacław / Juraszek Grzegorz
 9. Wiciok Piotr / Biskup Piotr
10. Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard
11. Szafarczyk Marek / Adamczyk Andrzej
12. Katolik Mirosław / Boryszko Piotr

UKS Chorzów
ALTS Poczesna
UKS Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS Quo Vadis Zabrze Makoszowy
KTS Gliwice
MOSiR Czeladź
UKTS Sokół Orzesze
LKS Wilki Wilcza
UKS Wolej Solver Ruda Śląska
LKS Strażak Mikołów
UKS Huragan Sosnowiec

7:1    22:6
7:2    22:11
7:2    24:14
6:3    21:14
5:1    15:6
5:2    16:10
5:9    26:34
4:2    16:13
4:7    21:24
3:0    9:3
3:1    9:6
3:9    23:32
Wróć do spisu treści