II Liga - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Tabela Końcowa II Ligi - sezon 2021/2022
II runda
 1. Schodbud Mysłowice - awans
 2. UKS II Chorzów - awans
------------------------------------
 3. KS Ogniwo Rogoźna Żory - baraże
 4. LKS Strażak II Mikołów
 5. UKS Wolej II Ruda Ślaska
 6. UKS Dąbrowiak Dabrowa G.
 7. TKKF Chorzów
 8. UKS III Chorzów - baraże
---------------------------------------------
 9. KS Viret CMC Zawiercie - spadek
10. TKKF II Chorzów - spadek
18
18
---
18
18
18
18
18
18
---
18
18
36
32
---
25
20
17
13
12
11
---
8
6
148 : 22
127 : 43
----------
101 : 69
 83 :  87
 75 :  95
 71 :  99
 66 : 104
 71 :  99
-----------
 58 : 112
 50 : 120
X kolejka
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS Wolej Solver II Ruda Śl.
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

XI kolejka
Schodbud Mysłowice
TKKF Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
LKS Strażak II Mikołów
UKS III Chorzów

XII kolejka
KS Viret CMC Zawiercie
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
TKKF II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów

XIII kolejka
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie

XIV kolejka
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
LKS Strażak II Mikołów
UKS Wolej Solver II Ruda Śl.

XV kolejka
UKS Wolej Solver II Ruda Śl.
UKS II Chorzów
TKKF Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

XVI kolejka
LKS Strażak II Mikołów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS III Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
TKKF II Chorzów

XVII kolejka
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
UKS III Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

XVIII kolejka
Schodbud Mysłowice
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS Wolej Solver II Ruda Śl.
TKKF Chorzów
TKKF II Chorzów
24.01.2022
- TKKF Chorzów
- TKKF II Chorzów
- KS Viret CMC Zawiercie
- LKS Strażak II Mikołów
- UKS III Chorzów

31.01.2022
- TKKF II Chorzów
- UKS II Chorzów
- UKS Wolej Solver II R. Śl.
- UKS Dąbrowiak Dąbr. G.
- KS Viret CMC Zawiercie

07.02.2022
- Schodbud Mysłowice
- UKS II Chorzów
- KS Ogniwo Rogoźna Żory
- UKS III Chorzów
- UKS Wolej Solver II R. Śl.

28.02.2022
- UKS Dąbrowiak Dąbr. G.
- UKS Wolej Solver II R. Śl.
- UKS III Chorzów
- LKS Strażak II Mikołów
- TKKF Chorzów

14.03.2022
- Schodbud Mysłowice
- KS Viret CMC Zawiercie
- KS Ogniwo Rogoźna Żory
- TKKF Chorzów
- TKKF II Chorzów

21.03.2022
- Schodbud Mysłowice
- UKS III Chorzów
- KS Ogniwo Rogoźna Żory
- KS Viret CMC Zawiercie
- TKKF II Chorzów

04.04.2021
- Schodbud Mysłowice
- UKS II Chorzów
- UKS Wolej Solver II R. Śl.
- UKS Dąbrowiak Dąbr. G.
- TKKF Chorzów

11.04.2022
- KS Ogniwo Rogoźna Żory
- LKS Strażak II Mikołów
- UKS Wolej Solver II R. Śl.
- TKKF II Chorzów
- TKKF Chorzów

25.04.2022
- UKS II Chorzów
- LKS Strażak II Mikołów
- UKS Dąbrowiak Dąbr. G.
- UKS III Chorzów
- KS Viret CMC Zawiercie

9:1
8:2
9:1
6:4
5:5


9:1
4:6
7:3
4:6
5:5


1:9
0:10
5:5
7:3
7:3


10:0
8:2
7:3
3:7
5:5


1:9
7:3
3:7
6:4
6:4


9:1
7:3
3:7
6:4
7:3


0:10
2:8
4:6
4:6
5:5


7:3
10:0
4:6
6:4
3:7


10:0
10:0
10:0
6:4
8:2
I runda
I kolejka
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
KS Viret Zawiercie
TKKF II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory

II kolejka
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
TKKF Chorzów

III kolejka
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS Wolej II Ruda Śląska
TKKF Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

IV kolejka
TKKF II Chorzów
KS Viret Zawiercie
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
KS Ogniwo Rogoźna Żory

V kolejka
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
UKS Wolej II Ruda Śląska

VI kolejka
KS Viret Zawiercie
TKKF Chorzów
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF II Chorzów

VII kolejka
Schodbud Mysłowice
LKS Strażak II Mikołów
KS Viret Zawiercie
UKS Wolej II Ruda Śląska
TKKF II Chorzów

VIII kolejka
UKS III Chorzów
Schodbud Mysłowice
KS Viret Zawiercie
TKKF Chorzów
UKS Wolej II Ruda Śląska

IX kolejka
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
TKKF Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
I
20.09.2021
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
TKKF Chorzów

27.09.2021
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
UKS Wolej II Ruda Śląska
KS Ogniwo Rogoźna Żory
KS Viret Zawiercie
TKKF II Chorzów

04.10.2021
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF II Chorzów
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
KS Viret Zawiercie

18.10.2021
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

25.11.2021
TKKF Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS II Chorzów
Schodbud Mysłowice
KS Viret Zawiercie

15.11.2021
UKS III Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
Schodbud Mysłowice
UKS Wolej II Ruda Śląska

22.11.2021
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.

29.11.2021
UKS II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
TKKF II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa G.
KS Ogniwo Rogoźna Żory

13.12.2021
LKS Strażak II Mikołów
Schodbud Mysłowice
KS Viret Zawiercie
TKKF II Chorzów
UKS Wolej II Ruda Śląska
I

7:3
4:6
2:8
3:7
7:3


10:0
6:4
6:4
10:0 vo
9:1


2:8
8:2
2:8
1:9
4:6


7:3
2:8
8:2
8:2
6:4


6:4
7:3
1:9
3:7
7:3


5:5
3:7
6:4
3:7
2:8


10:0
3:7
2:8
5:5
2:8


1:9
10:0
6:4
3:7
4:6


6:4
2:8
5:5
9:1
7:3
Wróć do spisu treści