Składy drużyn - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Informacje
Składy drużyn Śląskiej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym - sezon 2021/2022
I LIGA

ALTS Poczesna
Gąsiorski Paweł
Koczyba Mariusz
Wnęk Andrzej
Adamus Mariusz
Haszcz Janusz
Wrzalik Tomasz
Desperak Zbigniew
Piotrowski Leszek
Wielgosz Robert
Warzecha Mirosław
Juszczyk Krzysztof
Gęsiarz Piotr
Józala Waldemar

KTS Gliwice
Zemła Piotr
Wiża Roman
Piwowarski Krzysztof
Stefanów Paweł
Opozda Rafał
Kozłowski Jarosław
Sławiński Krzysztof
Procek Grzegorz
Jezik Piotr
Mazur Grzegorz
Kaczorek Marek

LKS Strażak Mikołów
Szafarczyk Marek
Klafczyński Robert
Adamczyk Andrzej
Kapica Mirosław
Biaduń Antoni
Termin Roman
Kowalski Janusz
Budziński Marian
Kaczmarek Ryszard
Lechowski Tadeusz
Baron Mariusz
Grzegorczyk Marcin
Kuchta Kazimierz
Tabacki Piotr
Szczyrba Henryk
Jacaszek Mariusz
Bartuś Dawid

LKS Wilki Wilcza
Biskup Piotr
Wiciok Piotr
Krasowski Jarosław
Koźluk Andrzej
Menżyk Zbigniew
Stawiarz Ryszard
Piontek Krzysztof
Wichowski Grzegorz
Pietrzak Bogumił
Wymysło Janusz
Wymysło Roman
Drozdowski Marcin

MOSiR Czeladź
Rudzki Roman
Świetlik Robert
Gnacik Przemysław
Sokołowski Janusz
Żmijewski Artur
Bąk Konrad

UKS Chorzów
Krupa Sebastian
Noparlik Adam
Wójcik Rafał
Schaniel Krzysztof
Bzdak Bartłomiej
Kuczera Dariusz
Wons Daniel
Kucharski Przemysław
Krzykała Sławomir
Knapek Krzysztof
Sołtysiak Jerzy
Sopolski Tomasz
Doman Radosław
Sopolski Szymon
Kuc Piotr
Kaczmarczyk Tomasz
Nycz Mteusz
Słomiany Jacek

UKS Quo Vadis Zabrze
Makoszowy
Krause Marcin
Lebek Marian
Cyrta Mariusz
Woźniczka Marcin
Ogońska Iwona
Borowczak Mirosław
Dworski Damian
Knapik Mirosław
Staroń Julian
Szyndzielorz Adam
Siwicki Tadeusz
Wojciechowski Edward
Ryczko Janusz
Knapik Adam
Dec Zbigniew

UKS Solver Wolej Ruda Śląska

Kostępski Robert
Maraszkiewicz Ryszard
Olszyna Zbigniew
Miszka Stefan
Bluszcz Tomasz
Chmiel Mirosław
Banisz Kordian
Klaus Marcin
Konopka Marek
Wolny Grażyna
Wolny Michał
Wolny Marek

UKTS Sokół Orzesze
Klejnot Michał
Mrozik Zbigniew
Jurowicz Grzegorz
Tkocz Marek
Suchecki Wacław
Piątek Przemysław

UKS Huragan Sosnowiec
Rodek Zbigniew
Katolik Mirosław
Kaczmarek Kamil
Galica Grzegorz
Kot Arkadiusz
Migdał Eugeniusz
Boryszko Piotr
Żurawiec Maciej
Kaleta Marek
Szydło Stanisław
Fuczyło Roman
Wiktorzak Łukasz
Apostel Mateusz
Sroka Krzysztof
II LIGA

KS Viret CMC Zawiercie
Lamer Maciej
Pałęga Zdzisław
Szewczyk Sławomir
Hamiga Dariusz
Kurek Adam
Karnia Tomasz
Żelezik Jacek
Piątek Krzysztof
Miśta Sylwester
Kurek Krzysztof

Schodbud Mysłowice
Ptaszek Grzegorz
Fafiński Piotr
Wons Paweł
Gwizdon Artur
Filak Dariusz
Ptaszek Maciej

LKS Strażak II Mikołów
Kapica Mirosław
Biaduń Antoni
Termin Roman
Keller Antoni
Kowalski Janusz
Budziński Marian
Kaczmarek Ryszard
Lechowski Tadeusz
Grzegorczyk Marcin
Kuchta Kazimierz
Tabacki Piotr
Szczyrba Henryk
Jacaszek Mariusz

TKKF Chorzów
Zegar Grzegorz
Domeradzki Zdzisław
Prandzioch Jan
Bogusławski Andrzej
Kowalczyk Lech

TKKF II Chorzów
Głombik Adam
Kołodziejczyk Marian
Burzawa Krzysztof
Gorzkowski Piotr
Pisula Jarosław
Ziętara Grzegorz
Krzysztoforska Katarzyna

UKS II Chorzów

Tomecki Laurent
Słomiany Jacek
Żołądek Paweł
Sołtysiak Jerzy
Wons Daniel
Krzykała Sławomir
Knapek Krzysztof
Doman Radosław
Pawłowski Tomasz
Sopolski Tomasz
Kuc Piotr
Sopolski Szymon

KS Ogniwo Rogoźna Żory
Klama Marcin
Krawczyk Maciej
Czyż Dawid
Grabowski Piotr
Szatkowski Dawid
Rybak Kazimierz
Gołdyka Marcin
Falkus Paweł
Gierlicki Grzegorz

UKS Solver Wolej II Ruda Śląska
Wolny Grażyna
Wolny Marek
Wolny Michał
Bluszcz Tomasz
Miszka Stefan
Chmiel Mirosław
Banisz Kordian
Smulski Rafał
Konopka Marek

UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Skwarek Krzysztof
Starzyński Leszek
Baranowski Mariusz
Glinowiecki Leszek
Starzyński Krzysztof
Koralewski Jacek
Przybylik Jerzy
Głód Andrzej
Wdowiak Piotr
Różalski Henryk

UKS III Chorzów
Ruszkiewicz Adam
Król Janusz
Król Bogusław
Kaczmarczyk Tomasz
Bzdak Bartłomiej
Knapek Krzysztof
Kula Anna
Kuczera Dariusz
Wons Daniel
Sopolski Tomasz
Kuc Piotr
Doman Radosław
Sopolski Szymon
III LIGA - Grupa Południowa

ATS Ligota Łabędzka
Grzegorz Machał
Adam Pasiński
Piotr Łagowski
Sławek Radło
Tomasz Piekarczyk
Mirosław Sokołowski
Adam Makselon
Leszek Woliński
Natalia Bryś

Chełm Masters
Gdak Sebastian
Kruszyński Krzysztof
Jochymczyk Adam
Klimek Jacek
Jaronick Tomasz
Jagoda Maciej

KTS II Gliwice
Kołowski Jarosław
Zygmunt Marcin
Sławiński Krzysztof
Mazur Grzegorz
Opozda Rafał
Grodzicka Aneta
Jaworski Tomasz
Stopka Łukasz
Shvets Daria
Ustinov Daniil
Rozik Andrzej

KTS Tajfun Tychy
Kowol Andrzej
Szczęsnowicz Stanisław
Zwara Wojciech
Grzesica Mirosław
Bator Mirosław
Podsiadły Andrzej
Wielgat Ryszard
Rafa Andrzej
Sorek Tomasz
Braksator Andrzej
Nowak Dariusz

LKS Wilki II Wilcza
Menżyk Zbigniew
Piontek Krzysztof
Stawiarz Ryszard
Wichowski Grzegorz
Pietrzak Bogumił
Wymysło Janusz
Wymysło Roman
Drozdowski Marcin

UKS Quo Vadis II Zabrze
Borowczak Mirosław
Dworski Damian
Knapik Mirosław
Staroń Julian
Szyndzielorz Adam
Ogońska Iwona
Siwicki Tadeusz
Wojciechowski Edward
Ryczko Janusz
Knapik Adam
Dec Zbigniew
Pawlik Piotr
Kot Rafał

Spartakus Katowice
Adamczyk Krzysztof
Rakoczy Franciszek
Łosiniecki Jan
Jędras Andrzej
Pluta Adam
Mnich Marek
III LIGA - Grupa Północna

LKS Piast Ożarowice
Sołtysik Piotr
Seget Michał
Barton Aleksander
Kachel Bogdan
Żuk Marta
Nowaczyk Aleksander
Morawiec Mateusz
Widłok Sebastian
Jaśkiewicz Zbigniew
Koźluk Krzysztof
Krzysztof Brzezina
Idaczyk Rafał

TKKF Bartek II Quattro Team
Siemianowice


Malik Damian
Chrost Daniel
Tarnawski Jacek
Kłodawski Tomasz
Labus Marcin

TKKF III Chorzów
Goliński Kazimierz
Krawczyk Rafał
Pierzchała Artur
Adamczak Andrzej

TKKF IV Chorzów
Walasz Rafał
Brzeski Jacek
Kozak Bogusław
Sobura Ryszard
Ulman Piotr
Seredyński Adam
Bąk Marek

TRS Millenium Myszków
Wawryło Sławomir
Machelski Michał
Męcik Zbigniew
Wieczorek Jan
Jaworski Zbigniew
Żarski Sławomir
Konopka Marcin
Kołodziej Zbigniew
Żywiołek Wojciech

UKS IV Chorzów
Doman Radosław
Sopolski Tomasz
Gadomski Krystian
Knapek Krzysztof
Mendyka Dawid
Kuc Piotr
Wons Daniel
Kula Anna
Kuc Jerzy
Bzdak Bartłomiej
Krzykała Sławomir
Sopolski Szymon
Posmyk Paweł
Nycz Mateusz
Kopeć Adam

TKKF Aut Łagisza Będzin
Nowak Paweł
Olesiak Jacek
Pniak Jerzy
Sadłoń Jerzy
Widurski Ryszard
Woźniak Tadeusz
Błaszków Zdzisław
Pabiańczyk Andrzej
Kusiak Marek
Kaczorek Zbigniew
Fiedor Marcin
Brzozowski Jacek
Pietras Sławomir

Bartek Siemianowice
Matejczyk Dawid
Wilk Piotr
Gaudyn Tadeusz
Szołtysik Zenon
Kiera Andrzej
Kłodawski Tomasz
Zapotoczny Grzegorz
Jugowiec Grzegorz
Romik Wojciech
Wróć do spisu treści