2 Liga - Slaska Liga Amatorow

Tiara
Surf
Circus
Circus
Przejdź do treści
Klasyfikacje indywidualne
Końcowa Klasyfikacja Indywidualna - II Liga
 1. Piotr Fafiński
 2. Paweł Wons
 3. Paweł Żołądek
 4. Andrzej Głód
 5. Michał Wolny
 6. Laurent Tomecki
 7. Mirosław Kapica
 8. Dawid Czyż
 9. Adam Ruszkiewicz
10. Marian Richta
11. Maciej Krawczyk
12. Zdzisław Domeradzki
13. Roman Termin
14. Grzegorz Ptaszek
15. Grzegorz Zegar
16. Maciej Lamer
17. Henryk Różalski
18. Dariusz Hamiga
19. Tomasz Bluszcz
20. Jan Prandzioch
21. Janusz Król
22. Marcin Klama
23. Antoni Biaduń
24. Antoni Keler
25. Kazimierz Rybak
26. Marian Kołodziejczyk
27. Artur Gwizdon
28. Jarosław Pisula
29. Krzysztof Burzawa
30. Sławomir Szewczyk
31. Tomasz Kaczmarczyk
32. Marek Wolny
33. Paweł Falkus
34. Krzysztof Kurek
35. Grażyna Wolny
36. Jerzy Sołtysiak
37. Tadeusz Lechowski
38. Krzysztof Skwarek
39. Dawid Szatkowski
40. Jacek Słomiany
41. Zdzisław Pałęga
42. Marian Budziński
43. Andrzej Bogusławski
44. Piotr Gorzkowski
45. Adam Kurek
46. Adam Głombik
47. Leszek Glinowiecki
48. Grzegorz Ziętara
49. Krzysztof Piątek
50. Dariusz Filak
51. Mariusz Jacaszek
52. Leszek Starzyński
53. Piotr Wdowiak
54. Katarzyna Krzysztoforska
55. Mariusz Baranowski
Schodbud Mysłowice
Schodbud Mysłowice
UKS II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS III Chorzów
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
Schodbud Mysłowice
TKKF Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
KS Viret CMC Zawiercie
UKS Wolej II Ruda Śląska
TKKF Chorzów
UKS III Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
LKS Strażak II Mikołów
LKS Strażak II Mikołów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
TKKF II Chorzów
Schodbud Mysłowice
TKKF II Chorzów
TKKF II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
UKS III Chorzów
UKS Wolej II Ruda Śląska
KS Ogniwo Rogoźna Żory
KS Viret CMC Zawiercie
UKS Wolej II Ruda Śląska
UKS II Chorzów
LKS Strażak II Mikołów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
KS Ogniwo Rogoźna Żory
UKS II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
LKS Strażak II Mikołów
TKKF Chorzów
TKKF II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
TKKF II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
TKKF II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
Schodbud Mysłowice
LKS Strażak II Mikołów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
TKKF II Chorzów
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
27
24
22
21
21
19
16
16
16
16
14
14
12
11
11
11
10
10
10
9
9
9
8
8
8
7
7
6
6
6
5
5
4
3
3
3
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
0
0
0
0
0
0
0
0
27
24
27
24
26
27
18
27
27
20
27
27
15
20
27
15
15
19
18
23
27
10
14
18
8
23
9
11
16
21
27
10
6
7
27
4
9
1
3
3
4
4
4
4
5
14
15
1
1
1
3
6
7
12
13
Końcowa Klasyfikacja Gry podwójnej - II Liga
 1. Fafiński Piotr / Wons Daniel
 2. Wolny Michał / Wolny Marek
 3. Głód Andrzej / Rożalski Henryk
 4. Prandzioch Jan / Zegar Grzegorz
 5. Król Janusz / Ruszkiewicz Adam
 6. Kapica Mirosław / Termin Roman
 7. Richta Marian / Żołądek Paweł
 8. Klama Marcin / Czyż Dawid
 9. Ptaszek Grzegorz / Wons Daniel
10. Głód Andrzej / Gliniowiecki Leszek
11. Tomecki Laurent / Żołądek Paweł
12. Lamer Maciej / Szewczyk Sławomir
13. Pisula Jarosław / Pawłowski Tomasz
Schodbud Mysłowice
UKS Wolej Solver Ruda Śląska
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
TKKF Chorzów
UKS III Chorzów
LKS Strażak Mikołów
UKS II Chorzów
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Schodbud Mysłowice
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
UKS II Chorzów
KS Viret CMC Zawiercie
TKKF II Chorzów
12:0    36:4
 8:3     25:16
 7:0     21:6
 7:5     25:19
 6:7     23:27
 5:2     17:13
 5:3     18:10
 4:1     14:3
 4:1     14:5
 3:0      9:3
 3:1     10:5
 2:5     11:18
 1:1      4:3

Wróć do spisu treści