Uczniowski Klub Sportowy
"Chorzów"
Zespół Szkół Integracyjnych
ul. Piotra 9a, Chorzów

Treningi:
wtorek, czwartek
od godziny 16.00 do 17.30

 
 

Komputerowy Ranking
Amatorów i Weteranów
10 czerwca 2019

  1. Krupa Sebastian
  2. Klafczyński Robert
  3. G±siorski Paweł
  4. Baron Mariusz
  5. Wójcik Rafał
  6. Kuczera Dariusz
  7. Glanowski Waldemar
  8. Kołodziejczyk Marian
  9. Schaniel Krzysztof
 10. WoĽniczka Marcin

więcej >>

¦l±ska Liga Amatorów
I LIGA - sezon 2018/2019
Tabela Końcowa

 1. ATS Ligota Łabędzka
 2. ALTS Poczesna
 3. LKS Strażak Mikołów
 4. UKS Quo Vadis Zabrze
 5. UKS Chorzów
 6. UKS II Chorzów
 7. Schodbud Mysłowice
 8. UKS Wolej Ruda ¦l±ska
 9. MDK Ruda ¦l±ska
10. TKKF Aut Łagisza Będzin

więcej >>

II LIGA - sezon 2018/2019
Tabela Końcowa

 1. UKS III Chorzów
 2. UKS Huragan Sosnowiec
 3. TKKF II Chorzów
 4. Spartakus Katowice
 5. Bartek Siemianowice
 6. MOSiR CzeladĽ
 7. TKKF Chorzów
 8. TKKF III Chorzów
 9. Bartek II Siemianowice
10. UKS D±browiak D±br. G.

więcej >>

III LIGA - sezon 2018/2019
Grupa południowa - po II rundach


 1. LKS Wilki Wilcza
 2. LKS Strażak II Mikołów
 3. UKTS Sokół Orzesze
 4. ABTM Katowice
 5. Chełm Masters
 6. UKTS Sokół II Katowice
 7. OS Słowian Katowice
 8. Spartakus II Katowicee

więcej >>

III LIGA - sezon 2018/2019
Grupa północna - po II rundach


 1. UKS Quo Vadis II Zabrze
 2. Piast Katowice
 2. UKS Huragan II Sosnowiec
 4. Piast Ożarowice
 5. UKS Quo Vadis III Zabrze
 6. UKS IV Chorzów
 7. Bartek III Siemianowice

więcej >>
III LIGA - sezon 2018/2019
Faza play-off - po 16 kolejce
 1. LKS Wilki Wilcza
 2. LKS Strażak II Mikołów
 3. Piast Katowice
 4. UKS Quo Vadis II Zabrze
---------------------------------
 5. ABTM Katowice
 6. UKS Huragan II Sosnowiec
 7. UKTS Sokół Orzesze
 8. Piast Ożarowice
---------------------------------
 9. Chełm Masters
10. UKTS Sokół II Orzesze
11. UKS IV Chorzów
12. UKS Quo Vadis III Zabrze
---------------------------------
13. Bartek III Siemianowice
14. Słowian Katowice
15. Spartakus II Katowice

więcej >>

UKS "Chorzów"
Klasyfikacja Końcowa
Młodzieżowych  Mistrzostw UKS
Klasyfikacja po 16 turniejach

 1. Sopolski Szymon
 2. Posmyk Paweł
 3. Michalska Sandra
 4. Weissbek Jakub
 5. Michalska Sonia
 6. Kucharski Przemysław
 7. Kuc Piotr
 8. Traskowski Marcin
 9. Cypek Filip
10. Drechsler Zuzanna

więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
MĘŻCZY¬NI
styczeń 2019

 1. FAN Zhendong            CHN
 2. XU Xin                        CHN
 3. HARIMOTO Tomokazu JPN
 4. LIN Gaoyuan               CHN
 5. BOLL Timo                 GER
 6. CALDERANO Hugo     BRA
 7. LEE Sangsu               KOR
 8. WONG Chun Ting       HKG
 9. NIWA Koki                 JPN
10. MIZUTANI Jun            JPN
więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
KOBIETY
styczeń 2019

 1. DING Ning                 CHN
 2. ZHU Yuling                CHN
 3. ISHIKAWA Kasumi    JPN
 4. CHEN Meng              CHN
 5. LIU Shiwen                CHN
 6. WANG Manyu           CHN
 7. ITO Mima                  JPN
 8. CHENG I-Ching          TPE
 9. HIRANO Miu              JPN
10. FENG Tianwei           SGP
więcej >>

 
MAPA
SERWISU
Amatorzy
Terminy
Wyniki
Historia
Niepełnospr.
Ranking
Miejsca gier
UKS
¦LA
Oscary
Galeria
Zawodowcy
Informacje
Kalendarz
Polska
Niemcy
Moda
Foto
Teoria
Druki
Przepisy
Sprzęt
Dieta
Prezentacje
Archiwum
Praktyka
Pokazy
Historia
w Polsce
na ¶wiecie
Internet