Logo
Turnieje Wakacyjne

安i皻ochowice - Ska趾a - 14, 21, 23.02.2007 r.

 

Klasyfikacja ko鎍owa - I turniej
Gimnazjum
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.



13.
Magrowski Sebastian
Ptak Dawid
Poziomnicki Bart這miej
Ja鄂owiec Patryk
Bartyzel Bart這miej
Burek Miros豉w
Kr鏊ikowski Adrian
Pawlaczek Sebastian
Ma熥owski Marcin
Ja鄂owiec Wojciech
G鏎ecki Krzysztof
Pawlaczek Damian
Brosz Marcin
Dum Krzysztof
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
10
8
6
2
2
2
2
2
2
Szko造 鈔ednie
1.
2.
3.
4.
5.
Magrowski Dawid
Klimczak Micha
奸瞛ok Adam
Wi郾iewski Micha
Sienkiewicz Adrian
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
Klasyfikacja ko鎍owa - II turniej
Gimnazjum
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.



13.
 
Nawrat Marek
Magrowski Sebastian
Ptak Dawid
Kuczera Kamil
Marcin Brosz
Laska Monika
Bartyzel Bart這miej
Laska Aneta
Kr鏊ikowski Adrian
Poziomnicki Bart這miej
Ja鄂owiec Patryk
Bonar Kamil
Ma熥owski Marcin
Bonar Daniel
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
10
8
6
2
2
2
2
2
2
Szko造 鈔ednie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Ogrodnik Mateusz
Kotwica Dawid
Klimczak Micha
Magrowski Dawid
奸瞛ok Adam
Nawrat Pawe
Wi郾iewski Micha
Glik Micha
Sienkiewicz Adrian
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
10
8
6
2
Klasyfikacja ko鎍owa - III turniej
Gimnazjum
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.



13.



17.
Magrowski Sebastian
Ptak Dawid
Nawrat Marek
Kuczera Kamil
Pietrzyk Katarzyna
Brosz Marcin
Poziomnicki Bart這miej
Laska Aneta
Kr鏊ikowski Adrian
Okwiek Dawid
Bartyzel Bart這miej
Ma熥owski Marcin
Bonar Daniel
Ja鄂owiec Patryk
Laska Monika
Brosz Damian
Bonar Kamil
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
10
8
6
2
2
2
2
2
2
2
2
2
Szko造 鈔ednie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Magrowski Dawid
Kotwica Dawid
Klimczak Micha
奸瞛ok Adam
Nawrat Pawe
Wi郾iewski Micha
Sienkiewicz Adrian
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
20
18
16
14
12
10
8

 

Klasyfikacja Generalna
Gimnazjum
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
Magrowski Sebastian
Ptak Dawid
Nawrat Marek
Laska Monika
Laska Aneta
Kuczera Kamil
Poziomnicki Bart這miej
Brosz Marcin
Bartyzel Bart這miej
Ja鄂owiec Patryk
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
58
52
36
14
12
10
8
6
2
2
Szko造 鈔ednie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Magrowski Dawid
Klimczak Micha
奸瞛ok Adam
Kotwica Dawid
Wi郾iewski Micha
Nawrat Pawe
Sienkiewicz Adrian
Ogrodnik Mateusz
Glik Micha
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
安i皻och這wice
安i皻och這wice
UKS Hajduki Chorz闚
安i皻och這wice
54
50
42
36
32
22
22
20
6

 

Terminy | Wyniki | Ranking | Miejsca gier | UKS | 印A | Oscary | Galeria | Informacje | Kalendarz | Polska | Niemcy | Foto | Druki | Przepisy
Sprz皻 | Dieta | Prezentacje | w Polsce | na 鈍iecie | Ankieta | Linki | Inni | Wyr騜nienia | Patronat | Archiwum | Sylwetki | Ciekawe | Redakcja


Powr鏒