Logo
Turniej 安i徠eczny

Chorz闚 - MORiS - 26.12.2005 r.


1/8       kobiety
Ksol Izabela - Heppa Aleksandra 3:1  
Brachman Marta - Majewska 3:0  
Ruszczyk Anna - J璠ryka Agnieszka 3:2  
Bia這w御 Katarzyna - Kosela 3:0  
Sroka Agnieszka - Jastrz瑿ska 3:0  
Krzysztoforska Katarzyna - Wieczorek 3:0  
Kubecka Joanna - Wypar這 Anna 3:0  
安iniarska Mariola - Bomba Agnieszka 3:0  


獞ier熠ina       kobiety
Ksol Izabela - Brachman Marta 3:0  
Bia這w御 Katarzyna - Ruszczyk Anna 3:0  
Krzysztoforska Katarzyna - Sroka Agnieszka 3:2  
安iniarska Mariola - Kubecka Joanna 3:0  


p馧fina       kobiety
Ksol Izabela - Sroka Agnieszka 3:0  
安iniarska Mariola - Heppa Aleksandra 3:1  


fina       kobiety
Ksol Izabela - 安iniarska Mariola 3:1  

 


o 3 miejsce       kobiety
Bia這w御 Katarzyna - Krzysztoforska Katarzyna 3:1  




1/8       kategoria do 25 lat
Jarosz Adam - Procek 3:0  
Eliasz Adrian - Gorczowski 3:0  
Klimczok Mateusz - Hojdeczko 3:0  
Klimczak Micha - Grajek Marcin 3:1  
Durak Kamil - Pilawski Pawe 3:1  
Wo這wik Piotr - Czyrnia Piotr 3:0  
Cioch B豉瞠j - Papis 3:0  
Malcherek Krzysztof - Magrowski Dawid 3:0  


獞ier熠ina       kategoria do 25 lat
Eliasz Adrian - Jarosz Adam 3:0  
Klimczok Mateusz - Klimczak Micha 3:2  
Durak Kamil - Wo這wik Piotr 3:1  
Malcherek Krzysztof - Cioch B豉瞠j 3:1  


p馧fina       kategoria do 25 lat
Klimczok Mateusz - Eliasz Adrian 3:0  
Malcherek Krzysztof - Durak Kamil 3:1  


fina       kategoria do 25 lat
Malcherek Krzysztof - Klimczok Mateusz 3:1  

 


o 3 miejsce       kategoria do 25 lat
Eliasz Adrian - Durak Kamil 3:1  




1/8       kategoria open
Balawajder Bogus豉w - Klimek Andrzej 3:1  
Kasperski Adam - Prandzioch Adam 3:2  
D帳rowski Marek - Fomin Jurij 3:2  
Kr鏊 Bogus豉w - So速ysiak Jerzy 3:1  
Krupa Sebastian - Makowski Janusz 3:2  
Wilk Piotr - Kowalczyk Lech 3:0  
Balawajder Jacek - Kowal Edward 3:1  
Seifried Waldemar - Jarosz Andrzej 3:0  


獞ier熠ina       kategoria open
Kasperski Adam - Balawajder Bogus豉w 3:1  
D帳rowski Marek - Kr鏊 Bogus豉w 3:1  
Krupa Sebastian - Wilk Piotr 3:1  
Seifried Waldemar - Balawajder Jacek 3:0  


p馧fina       kategoria open
Kasperski Adam - D帳rowski Marek 3:2 7:11, 11:8, 11:6, 11:13, 11:6
Seifried Waldemar - Krupa Sebastian 3:2 11:5, 7:11, 11:9, 3:11, 11:9


fina       kategoria open
Kasperski Adam - Seifried Waldemar 3:2 6:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:5


o 3 miejsce       kategoria open
D帳rowski Marek - Krupa Sebastian 3:0 11:6, 11:9, 11:5


Klasyfikacja ko鎍owa - Chorz闚
Kobiety
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Ksol Izabela
安iniarska Mariola
Bia這w御 Katarzyna
Krzysztoforska Katarzyna
Brachman Marta
Kubecka Joanna
Ruszczyk Anna
Sroka Agnieszka
Heppa Aleksandra
Bomba Agnieszka
Kosela
Wieczorek
Majewska
Wypar這 Anna
J璠ryka Agnieszka
Jastrz瑿ska
TKKF Chorz闚
TKKF Chorz闚
ULKS P豉wniowice
MORiS Chorz闚
UKS Wolej Bielszowice
Siemianowice
MOSiR Mys這wice
Silesia Miechowice
安i皻och這wice
Chorz闚
?
?
?
?
Chorz闚
?
 
Kategoria do 25 lat
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
Malcherek Krzysztof
Klimczok Mateusz
Eliasz Adrian
Durak Kamil
Cioch B豉瞠j
Klimczak Micha
Jarosz Adam
Wo這wik
Magrowski Dawid
Hojdeczko
Gorczowski
Pilawski Pawe
Papis
Grajek Marcin
Procek
Czyrnia Piotr
Wr鏏el ㄆkasz
Klimczok Wojciech
Niedba Andrzej
Tabor Miros豉w
ㄆczak Grzegorz
Dobosz Piotr
Strecker Dawid
S豉pek Adrian
Wypich
Hoffman Marcin
Bek Piotr
Malcherek Adam
Okwiek Adrian
Janota Sylwester
Ogrodnik Mateusz
Kazek Andrzej
Kotwica Dawid
Luksa Piotr
Ostojski Arkadiusz
Jastrz瑿ski Tobiasz
Pinkoszewski Rafa
Golan Mateusz
Lewicki
Szurawa
Muc Micha
Mielczarek Micha
Magrowski Sebastian
Duras Micha
Szczepa雟ki Leszek
Czyrnia Krzysztof
Noworolnik Adrian
Okwiek Dawid
Zawada Mariusz
Mijas
Kruszewski
Rosenberger Robert
Musik Ireneusz
P豉za
Ciach Micha
Wypar這
Kudzia Krzysztof
AZS Cz瘰tochowa
Skarbek Tarnowskie G鏎y?
MCKS Czelad
UKS Wolej Bielszowice
UKS Sok馧 Katowice
UKS Hajduki Chorz闚
Sparta Zabrze
MOSiR Mys這wice
UKS Hajduki Chorz闚
?
?
Warta Zawiercie
?
UKS Sok馧 Katowice
?
MKS Sok馧 Orzesze
?
Skarbek Tarnowskie G鏎y
UKS Wolej Bielszowice
UKS Hajduki Chorz闚
Ognisko Radzionk闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
?
Chorz闚
UKS wolej Bielszowice
G鏎nik Siemianowice
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Wolej Bielszowice
UKS Hajduki Chorz闚
Czelad
UKS Hajduki Chorz闚
S這wian Katowice
Chorz闚
?
Bytom
UKS Hajduki Chorz闚
?
?
Siemianowice
?
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Wolej Bielszowice
UKS Hajduki Chorz闚
MKS Sok馧 Orzesze
TKKF Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
Chorz闚
?
?
UKS Hajduki Chorz闚
UKS Hajduki Chorz闚
?
TKKF Chorz闚
?
Chorz闚
x
x
x
x
x
215
x
x
180
179
178
x
176
x
174
x
144
x
x
141
140
139
138
137
136
135
134
x
131
x
129
128
108
107
106
105
104
103
102
101
100
99
98
x
96
x
94
93
92
91
90
89
88
87
86
85
84
Kategoria open
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
Kasperski Adam
Seifried Waldemar
D帳rowski Marek
Krupa Sebastian
Balawajder Bogus豉w
Balawajder Jacek
Kr鏊 Bogus豉w
Wilk Piotr
Prandzioch Adam
Jarosz Andrzej
Fomin Jurij
Makowski Janusz
Klimek Andrzej
Kowal Edward
So速ysiak Jerzy
Kowalczyk Lech
Kuczera Dariusz
Kazek Zygmunt
Majewski Eugeniusz
Luksa Krzysztof
Wypar這 Robert
Szczupak Stanis豉w
Ciach Dariusz
Herfet Franciszek
Palt Gerard
Stosz
Biadu Antoni
Kaczorek Marek
Wrona Mieczys豉w
Pinkoszewski Andrzej
Rdest Ryszard
υzak Mariusz
Bartusik Zygmunt
Sargisian Andriej
UKS Hajduki Chorz闚
MORiS Chorz闚
安iatowid Gliwice
UKS Hajduki Chorz闚
Jedynka Psz闚
Jedynka Psz闚
UKS Hajduki Chorz闚
TKKF Chorz闚
MORiS Chorz闚
Zabrze
TKKF Chorz闚
Przysz這嗆 Rog闚
Plastyk D帳rowa G鏎nicza
D帳rowa G鏎nicza
Jordan 20 Koch這wice
MORiS Chorz闚
DDK Brzeziny 奸御kie
MOSiR Czelad
D帳rowa G鏎nicza
S這wian Katowice
?
SM Piekary 奸御kie
MORiS Chorz闚
Chorz闚
Katowice
?
Sparta Zabrze
Jedynka Psz闚
Chorz闚
?
MOSiR Czelad
Jordan 20 Koch這wice
Bytom
Mys這wice
360
324
306
270
216
215
214
213
180
179
178
177
x
175
174
173
144
143
143
141
140
139
138
137
136
135
134
132
131
130
129
128
108
107


Terminy | Wyniki | Ranking | Miejsca gier | UKS | 印A | Oscary | Galeria | Informacje | Kalendarz | Polska | Niemcy | Foto | Druki | Przepisy
Sprz皻 | Dieta | Prezentacje | w Polsce | na 鈍iecie | Ankieta | Linki | Inni | Wyr騜nienia | Patronat | Archiwum | Sylwetki | Ciekawe | Redakcja


Powr鏒