Uczniowski Klub Sportowy
"Chorzów"
Zespół Szkół Integracyjnych
ul. Piotra 9a, Chorzów

Treningi:
wtorek, czwartek
od godziny 16.00 do 17.30

 
 

Komputerowy Ranking
Amatorów i Weteranów
16 kwietnia 2019

  1. Krupa Sebastian
  2. Klafczyński Robert
  3. G±siorski Paweł
  4. Glanowski Waldemar
  5. Wójcik Rafał
  6. Kuczera Dariusz
  7. Baron Mariusz
  8. Schaniel Krzysztof
  9. Wiża Roman
 10. Lebek Mariann

więcej >>

¦l±ska Liga Amatorów
I LIGA - sezon 2018/2019
Tabela po 17 kolejkach

 1. ALTS Poczesna
 
2. ATS Ligota Łabędzka
 3. UKS Chorzów
 4. UKS Quo Vadis Zabrze
 5. LKS Strażak Mikołów
 6. UKS II Chorzów
 7. Schodbud Mysłowice
 8. UKS Wolej Ruda ¦l±ska
 9. MDK Ruda ¦l±ska
10. TKKF Aut Łagisza Będzin

więcej >>

II LIGA - sezon 2018/2019
Tabela po 17 kolejce

 1. UKS III Chorzów
 2. UKS Huragan Sosnowiec
 3. Spartakus Katowice
 4. TKKF II Chorzów
 5. MOSiR CzeladĽ
 6. Bartek Siemianowice
 7. TKKF Chorzów
 8. TKKF III Chorzów
 9. Bartek II Siemianowice
10. UKS D±browiak D±br. G.

więcej >>

III LIGA - sezon 2018/2019
Grupa południowa - po II rundach


 1. LKS Wilki Wilcza
 2. LKS Strażak II Mikołów
 3. UKTS Sokół Orzesze
 4. ABTM Katowice
 5. Chełm Masters
 6. UKTS Sokół II Katowice
 7. OS Słowian Katowice
 8. Spartakus II Katowicee

więcej >>

III LIGA - sezon 2018/2019
Grupa północna - po II rundach


 1. UKS Quo Vadis II Zabrze
 2. Piast Katowice
 2. UKS Huragan II Sosnowiec
 4. Piast Ożarowice
 5. UKS Quo Vadis III Zabrze
 6. UKS IV Chorzów
 7. Bartek III Siemianowice

więcej >>

UKS "Chorzów"
Klasyfikacja Końcowa
Młodzieżowych  Mistrzostw UKS
Klasyfikacja po 8 turniejach

 1. Sopolski Szymon
 2. Kucharski Przemysław
 3. Posmyk Paweł
 4. Weissbek Jakub
 5. Michalska Sonia
 6. Michalska Sandra
 7. Wójcik Łukasz
 8. Drechsler Zuzanna
 9. Pawełoszek Kinga
10. Stawowiak Kamil

więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
MĘŻCZY¬NI
styczeń 2019

 1. FAN Zhendong            CHN
 2. XU Xin                        CHN
 3. HARIMOTO Tomokazu JPN
 4. LIN Gaoyuan               CHN
 5. BOLL Timo                 GER
 6. CALDERANO Hugo     BRA
 7. LEE Sangsu               KOR
 8. WONG Chun Ting       HKG
 9. NIWA Koki                 JPN
10. MIZUTANI Jun            JPN
więcej >>

¦wiatowy ranking ITTF
KOBIETY
styczeń 2019

 1. DING Ning                 CHN
 2. ZHU Yuling                CHN
 3. ISHIKAWA Kasumi    JPN
 4. CHEN Meng              CHN
 5. LIU Shiwen                CHN
 6. WANG Manyu           CHN
 7. ITO Mima                  JPN
 8. CHENG I-Ching          TPE
 9. HIRANO Miu              JPN
10. FENG Tianwei           SGP
więcej >>

 
MAPA
SERWISU
Amatorzy
Terminy
Wyniki
Historia
Niepełnospr.
Ranking
Miejsca gier
UKS
¦LA
Oscary
Galeria
Zawodowcy
Informacje
Kalendarz
Polska
Niemcy
Moda
Foto
Teoria
Druki
Przepisy
Sprzęt
Dieta
Prezentacje
Archiwum
Praktyka
Pokazy
Historia
w Polsce
na ¶wiecie
Internet
Ankieta
Opinie
Nagrody
Linki
Inni
Wyróżnienia
10 lat w sieci
Patronat
Archiwum
Redakcja
Różne