Logo
Składy

Składy drużyn amatorskich - sezon 2010/2011 r.


I LIGA
 UKS Hajduki Chorzów

1. Krupa Sebastian
2. Cyrta Mariusz
3. Seifried Waldemar
4. Tomecki Laurent
5. Magrowski Dawid
6. Noparlik Adam
7. Sołtysiak Jerzy
8. Niesler Artur
9. Król Bogusław
10. Tabor Mirosław
11. Król Janusz
12. Pietrzyk Katarzyna
13. Wons Daniel
14. Knop Mateusz

 TKKF Chorzów

1. Kołodziejczyk Marian
2. Richta Marian
3. Kowalczyk Lech
4. Kozak Bogusław

 LKS Strażak Mikołów

1. Rafal Serwata
2. Andrzej Adamczyk
3. Grzgorz Wilaszek
4. Mirosław Kapica
5. Jan Borowski
6. Mieczyslaw Kryża
7. Janusz Kowalski
8. Marian Budziński
9. Roman Termin
10. Piotr Tabacki
11. Kazimierz Kuchta

 ULKS Tajfun Ligota  Łabędzka

1. Steuer Rudolf
2. Zemła Piotr
3. Białoń Bronisław
4. Wandas Tadeusz
5. Kansy Marian

 DDK Brzeziny Śląskie

1. Romik Eugeniusz
2. Romik Wojciech
3. Fomin Jurij
4. Dudek Robert
5. Żłobecki Łukasz
7. Ćwik Roman
 

 
 TKKF Spartakus  Katowice

1. Kopiec Leon
2. Wziątek Kazimierz
3. Mnich Marek
4. Jakubczyk Wojciech

 ŁTS Łabędy Gliwice

1. Strzałka Marian
2. Ciężkowski Eryk
3. Sajdak Marek
4. Nowakowski Witold
5. Leszczyna Paweł

 MUKS Jedynka Pszów

1. Balawajder Bogusław
2. Balawajder Jacek
3. Kaczorek Marek
4. Górka Leszek
5. Godoś Krzysztof
6. Wajda Wojciech

 UKS Wolej Ruda Śląska

1. Wolny Michał
2. Stolarek Piotr
3. Kaczmarek Ryszard
4. Nowak Edward
5. Miszka Stefan
6. Lechowski Tadeusz
7. Maraszkiewicz Ryszard
8. Olszyna Zbigniew
9. Wolny Marek

 ATS Halex Świerklaniec

1. Baron Mariusz
2. Hnyda Adam
3. Widera Krzysztof
4. Szczupak Stanisław
5. Słota Stefan
6. Bartoń Aleksander
7. Żelechowski Iwo
8. Popanda Ireneusz
9. Prochowski Wojciech
10. Żurek Mariusz
11. Skop Bogusław

 
II LIGA
 Bartek Siemianowice

1. Gaudyn Tadeusz
2. Świątek Piotr
3. Jaskólski Józef
4. Krupiński Kazimierz
5. Wichary Zygfryd
6. Gaudyn Tadeusz
7. Stefankiewicz Stefan
8. Ćwik Roman
9. Klaus Marcin
10. Wilk Piotr

 UKS Hajduki II Chorzów

1. Magrowski Sebastian
2. Okwiek Dawid
3. Musik Ireneusz
4. Mrowiński Kamik
5. Kuczera Kamil
6. Ciach Michał
7. Meder Krzysztof
8. Szczepański Leszek
9. Magrowski Dawid
10. Ogrodnik Mateusz
11. Klimczak Michał
12. Okwiek Adrian
13. Ciesielski Mariusz
14. Noparlik Adam
15. Sołtysiak Jerzy
16. Beck Piotr
17. Majer Paweł
18. Król Bogusław

 TKKF Michałek Sławków

1. Sasin Stanisław
2. Hofler Artur
3. Walotek Krzysztof
4. Piórek Mariusz
5. Nowak Grzegorz
6. Sasin Krystian
7. Krawczyk Roman
8. Wdowiak Piotr

 Słowian Katowice

1. Krzysztof Luksa
2. Jędrzejczyk Wojciech
3. Luksa Piotr
4. Magiera Kazimierz
5. Makowski Mirosław
6. Skowera Mariusz
7. Smolarz Romuald
8. Wziątek Kazimierz

 LUKS Quo-vadis Zabrze

1. Lechowski Tadeusz
2. Jarosz Andrzej
3. Biaduń Antoni
4. Radło Sławomir
5. Walaszek Henryk

 OSiR Skałka
 Świętochłowice

1. Keler Antoni
2. Noworzyn Henryk
3. Pilny Andrzej
4. Jeleń Norbert
5. Grygny Marek
6. Pilny Andrzej
7. Kuchna Damian
8. Kuchna Witold

 Energetyk Zabrze

1. Dworski Damian
2. Ryczko Janusz
3. Borowczak Mirosław
4. Rafa Jerzy
5. Dec Zbigniew
6. Maj Zdzisław

 MORiS Chorzów

1. Ochman Mateusz
2. Domeradzki Zdzisław
3. Zegar Grzegorz
4. Skirzyński Dariusz
 

 
 MOSiR Czeladź

1. Rdest Ryszard
2. Kazek Zygmunt
3. Kazek Kazimierz
4. Sztajer Włodzimierz
5. Kozak Waldemar
6. Różalski Henryk
7. Makuch Sebastian
8. Sokołowski Janusz
9. Głód Andrzej

 UKS Hajduki III   Chorzów

1. Bzdak Bartłomiej
2. Krajewski Daniel
3. Wons Daniel
4. Ruszkiewicz Adam
5. Knop Mateusz
6. Łuczak Adam
7. Błaszczak Dawid
8. Palińska Roksana
9. Gramińska Patrycja
10. Psiuch Adam
11. Jędroszczyk Dominika
12. Wróbel Magdalena
13. Szajna Natalia
14. Nycz Mateusz

 UKS Leader Katowice

1. Guzik Jan
2. Guzik Grzegorz
3. Gruca Henryk
4. Joniec Jerzy
5. Kaczyński Jan
6. Nowakiewicz Danuta

 Renoma-Bryda
 Katowice

1. Rymarkiewicz Marek
2. Maca Marek
3. Bryda Grzegorz
4. Polaczkiewicz Andrzej
5. Polaczkiewicz Stanisław
6. Krawiec Eugeniusz
7. Grabiec Rafał
8. Królikowski Mariusz
9. Grabiec Michał
10. Kompała Jan
11. Nowaczyk Bogdan
12. Grabiec Zdzisław

 UKS Ikar Mierzęcice

1. ?
 

 UKS TKKF Aut Łagisza

1. Nowak Paweł
2. Majka Krzysztof
3. Pierzchała Krzysztof
4. Podpłomyk Edward
5. Przewoźniak Grzegorz
6. Sadłoń Jerzy
7. Sokalski Dariusz
8. Olesiak Jacek
9. Woźniak Tadeusz
10. Białas Andrzej
11. Wrzesień Artur
12. Pabiańczyk Andrzej
13. Widurski Ryszard

 MDK Ruda Śląska

1. Suchoplujew Marian
2. Rogoń Bronisław
3. Żukowski Marek

 TKKF Spartakus II  Katowice

1. Strecker Dawid


Powrót