Logo
Puchar

Puchar Śląskiej Ligi Amatorów - wiosna 2007 r.

 

Klasyfikacja Końcowa Pucharu Ligi - wiosna 2007


1.

2.
3.
4.
5.



9.
10.
11.
12.
13.



17.
18.
19.


TKKF Chorzów

UKS Hajduki Chorzów
Jordan 20 Kochłowice
IUKS Master II Piekary Śląskie
Jedynka Pszów
IUKS Master I Piekary Śląskie
TKKF Aut Łagisza
MORiS Chorzów
Strażak Mikołów
Leader Katowice
Start Katowice
MOSiR Czeladź
DDK Brzeziny Śląskie
OSiR Skałka Świętochłowice
Energetyk Zabrze
Michałek Sławków
Słowian Katowice
UKS Hajduki II Chorzów
Renoma Bryda Katowice


Lewczuk, Fomin, Pęciak, Kołodziejczyk

Król, Krupa, Kasperski, Cypek, Kotwica, Magrowski
Sołtysiak, Tomecki, Noparlik, Wolny
Baron, Szczupak, Słota, Żurek
Balawajder, Balawajder, Górka
Kuczera, Wiśniewski, Bartoń
Nowak, Majka, Sadłoń, Woźniak
Seifried, Kozak, Kowalczyk, Prandzioch
Staniczek, Grzegorczyk, Tabacki
Guzik, Gruca, Joniec
?
Rdest, Kazek, kazek
Romik, Dudek, Romik
Pilny, Keler, Rogoń, Cyrta, Jeleń
Ryczko,
Sasin, Sasin, Walotek, Hofler
Luksa, Luksa, Magiera, Makowski
Okwiek, Okwiek, Magrowski, Musik, Noworolnik
Bryda, Rymarkiewicz, Maca, Krawiec

 

 

finał 13.06.07.
TKKF Chorzów - UKS Hajduki Chorzów 5:0

 

o 3 miejsce 14.06.07.
Jordan 20 Kochłowice - IUKS Master Piekary Śląskie 5:4

 

półfinały 04.06.07.
TKKF Chorzów - IUKS Master II Piekary Śląskie 5:1
UKS Hajduki Chorzów - Jordan 20 Kochłowice 5:0

 

o miejsca 5-8 04.06.07.
Jedynka Pszów - MORiS Chorzów ?
IUKS Master Piekary Śląskie - TKKF Aut Łagisza ?

 

ćwierćfinał 28.05.07.
TKKF Chorzów - Jedynka Pszów 5:0
MORiS Chorzów - IUKS Master II Piekary Śląskie 2:5
TKKF Aut Łagisza - Jordan 20 Kochłowice 3:5
UKS Hajduki Chorzów - IUKS Master Piekary Śląskie 5:2

 

o 9 miejsce 11.06.07.
Strażak Mikołów - Leader Katowice 5:2

 

o 11 miejsce 11.06.07.
Start Katowice - MOSiR Czeladź 5:0

 

o miejsca 9-12 04.06.07.
Leader Katowice - MOSiR Czeladź 5:0
Strażak Mikołów - Start Katowice 5:2

 

o miejsca 13-16 04.06.07.
Michałek Sławków - OSiR Skałka Świętochłowice ?
DDK Brzeziny Śląskie - Energetyk Zabrze ?


 

o miejsca 9-16 28.05.07.
Leader Katowice - OSiR Skałka Świętochłowice 5:4
MOSiR Czeladź - TKKF Michałek Sławków 5:0
Strażak Mikołów - DDK Brzeziny Śląskie 5:0
Start Katowice - Energetyk Zabrze 5:4


 

1/8 21.05.07.
OSiR Skałka Świętochłowice - TKKF Chorzów 0:5
Leader Katowice - Jedynka Pszów 0:5
MORiS Chorzów - MOSiR Czeladź 5:0
IUKS MASTER II Piekary Śląskie - TKKF Michałek Sławków 5:1
Strażak Mikołów - TKKF Aut Łagisza 3:5
Jordan 20 Kochłowice - DDK Brzeziny Śląskie 5:2
UKS Hajduki Chorzów - Energetyk Zabrze 5:0
IUKS Master Piekary Śl. - Start Katowice 5:0

 

I runda - faza grupowa 23.04.07.
Jordan 20 Kochłowice - Start Katowice 10:0
TKKF Chorzów - MOSiR Czeladź 10:0
Słowian Katowice - TKKF Chorzów 3:7
Strażak Mikołów - Renoma Bryda 6:4
Leader Katowice - Energetyk Zabrze 8:2
TKKF Michałek Sławków - Strażak Mikołów 3:7
OSiR Skałka Świętochłowice - MORiS Chorzów 1:9
UKS Hajduki II Chorzów - DDK Brzeziny Śląskie n.r.
IUKS Master I Piekary Śląskie - UKS Hajduki II Chorzów 9:1
TKKF Aut Łagisza - UKS Hajduki I Chorzów 3:7
IUKS Master II Piekary Śląskie - Jedynka Pszów 6:4

 

II runda - faza grupowa 07.05.07.
MOSiR Czeladź - Jordan 20 Kochłowice 2:8
Start Katowice - TKKF Chorzów n.r.
Jordan 20 Kochłowice - Słowian Katowice 10:0
Renoma Bryda - Leader Katowice 1:9
Strażak Mikołów - Energetyk Zabrze 7:3
Leader Katowice - TKKF Michałek Sławków 5:5
MORiS Chorzów - IUKS Master I Piekary Śląskie 10:0
DDK Brzeziny Śląskie - MORiS Chorzów n.r.
UKS Hajduki II Chorzów - OSiR Skałka Świętochłowice 3:7
UKS Hajduki I Chorzów - IUKS Master II Piekary Śląskie 9:1
Jedynka Pszów - TKKF Aut Łagisza 10:0

 

III runda - faza grupowa 14.05.07.
Start Katowice - MOSiR Czeladź 10:0
TKKF Chorzów - Jordan 20 Kochłowice 7:3
Słowian Katowice - Start Katowice 4:6
MOSiR Czeladź - Słowian Katowice 9:1
Renoma Bryda - Energetyk Zabrze 0:10
Strażak Mikołów - Leader Katowice 6:4
TKKF Michałek Sławków - Energetyk Zabrze 8:2
TKKF Michałek Sławków - Renoma Bryda 10:0
MORiS Chorzów - UKS Hajduki II Chorzów 9:1
IUKS Master I Piekary Śląskie - OSiR Skałka Świętochłowice 10:0
DDK Brzeziny Śląskie - IUKS Master I Piekary Śląskie 6:4
OSiR Skałka Świętochłowice - DDK Brzeziny Śląskie n.r.
UKS Hajduki I Chorzów - Jedynka Pszów 9:1
IUKS Master II Piekary Śląskie - TKKF Aut Łagisza 7:3

 

Klasyfikacja Końcowa - Grupa A

1.
2.
3.
4.
5.

 TKKF Chorzów
 Jordan 20 Kochłowice
 Start Katowice
 MOSiR Czeladź
 Słowian Katowice


6
6
4
2
0


24:6
31:9
16:14
11:29
10:30

 

Klasyfikacja Końcowa - Grupa B

1.
2.
3.
4.
5.

 Strażak Mikołów
 Leader Katowice
 Michałek Sławków
 Energetyk Zabrze
 Renoma Katowice


8
5
5
2
0


26:14
26:14
26:14
17:23
5:35

 

Klasyfikacja Końcowa - Grupa C

1.
2.
3.
4.
5.

 MORiS Chorzów
 IUKS Master Piekary Śląskie
 DDK Brzeziny Śląskie
 OSiR Skałka Świętochłowice
 UKS Hajduki II Chorzów


6
4
2
2
0


28:2
19:11
6:4
8:22
5:25

 

Klasyfikacja Końcowa - Grupa D

1.
2.
3.
4.

 UKS Hajduki Chorzów
 IUKS Master II Piekary Śl.
 Jedynka Pszów
 TKKF Aut Łagisza


6
4
2
0


25:5
14:16
15:15
6:24


Powrót